Sběrná služba zajišťuje přepravu malých i objemných zásilek

Pokud potřebujete pohodlně odeslat svou zásilku, můžete využít servisu, který nabízí sběrná služba. Jedná se o levný a pohodlný způsob dopravy menšího nákladu.  

Potřebujete odeslat zásilku do zahraničí, anebo ji naopak ze zahraničí chcete doručit do České republiky? Využijte výhod systému, který nabízí sběrná služba.  

Pravidelná přeprava kusových zásilek
Sběrná služba zajišťuje pravidelnou přepravu kusových zásilek prostřednictvím tzv. sběrných středisek. Tato střediska jsou zpravidla součástí sítě smluvních partnerů různých zemí světa. Poskytováním servisu označovaným jako sběrná služba se zabývá mnoho mezinárodních dopravců, kteří zajišťují přepravu malých i objemných kusových zásilek. Někdy se setkáte s pojmem přikládky, neboť přepravované zboží se přikládá do kamiónu, který není plně naložen.   

Výhody využití sběrné služby
Hlavní výhody sběrné služby spočívají v pokrytí velké části světa, rychlosti přepravního systému, stejně jako v příznivé ceně. Mezi další přednosti soukromých dopravců patří profesionální a individuální přístup k zákazníkům. Pokud chcete využít servisu sběrné služby, stačí vyplnit poptávkový on-line formulář, na jehož základě Vám smluvní přepravce zpracuje cenovou nabídku. Tuto službu oceníte například v situaci, kdy rychle potřebujete odeslat k opravě svůj notebook, přičemž servisní středisko sídlí mimo Českou republiku.